Poniżej po krótce chcielibyśmy odpisać co możemy Ci zaoferować. W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami - zawsze postaramy się pomóc.

Projektowanie DTP: nasza firma oferuje Ci projektowanie graficzne wszystkich produktów pomocnych podczas standardowych zewnętrznych kampanii reklamowych. Na co dzień projektujemy takie rzeczy jak: ulotki, wizytówki, katalogi reklamowe, broszury, teczki, plakaty, koperty, bannery reklamowe i inne.

Identyfikacja wizualna lub Corporate Identity (CI): pod tą nazwą kryją się wszystkie elementy graficzne, które mają wpływ na postrzeganie marki Twojej firmy. Zachowanie spójności wszystkich elementów jest kluczowym elementem podczas procesu budowania marki. Identyfikacja wizualna może przybierać różne formy np. logo firmowe umieszczone na różnych produktach reklamowych, nadruk na gadżetach itp.

Webdesign czyli tworzenie stron www: czasy, w których firmy powinny posiadać swoją stronę internetową już dawno minęły. Dzisiaj każda firma musi istnieć w sieci, ale jednocześnie strona internetowa powinna być przejrzysta, czytelna, profesjonalna i budząca pozytywne emocje. My jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie serwis, który będzie odznaczał się powyższymi cechami.

Kampanie reklamowe online: stworzenie serwisu www to dopiero początek. Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów poprzez Internet - niestety nie wystarczy umieścić strony w sieci i czekać. Nasza firma może zaplanować oraz przeprowadzić kampanię reklamową Twojej firmy w sieci.

Pozycjonowanie strony w Google: w dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron to jedno z głównych źródeł zdobycia ruchu, a co za tym idzie nowych klientów poprzez swoją stronę internetową. Niestety efekty nie są widoczne natychmiastowo i nie rzadko trzeba cierpliwości na osiągnięcie zamierzonego celu. Ze swojej strony możemy zaoferować Ci pomoc w dobrze najlepszych słow/fraz kluczowych, przygotowanie lub modyfikację treści strony, pomoc i konsulting oraz osiągnięcie ustalonych wcześniej wysokich pozycji w Google.

Potrzebujesz jeszcze czegoś innego ? Skontaktuj się z nami, wykonamy to dla Ciebie!