FreaxCreate.pl to niezależna marka stworzona przez firmę Freax. Firma FREAX powstała w 2006 roku i od początku zajmowała się reklamą i marketingiem w sieci poprzez projektowanie stron www dla klientów indywidualnych i firmowych, a także tworzeniem i promocją swoich własnych projektów i sklepów internetowych. FreaxCreate.pl zostało wyodrębnione w 2010 roku. Zajmujemy się tworzeniem stron www, serwisów, sklepów internetowych, a także wszelakim projektowaniem graficznym począwszy od wizytówek, ulotek reklamowych, poprzez teczki ofertowe, katalogi, a skończywszy na druku wielkoformatowym czyli np. bannerach.

Nasz kilkuosobowy zespół składa się z grafików, programistów oraz osób odpowiedzialnych za pozycjonowanie stron i marketing. Każdy z nich jest specjalistą w swoich zadaniach. Jesteśmy w stanie zająć się Twoją firmą całkowicie kompleksowo. Począwszy od projektu, aż do druku oraz przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej.

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie wypromować Twoją markę od samego początku. Dzięki współpracy z kilkoma największymi drukarniami w Polsce, każdy projekt stworzony przez nas może zostać dla Ciebie od razu "zmaterializowany". Współpracujemy również z dostawcami gadżetów reklamowych oraz fotografami, którzy wykonają zdjęcia niezbędne do wykorzystania w kampanii reklamowej Twojej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać owocną i długotrwałą współpracę z Tobą i Twoja firmą.